Pierre

Kategoria: Moda - Kobieca
Nr sklepu:A 1.03
Poziom:1
Telefon:542 523 867
www:www.sklepypierre.pl

Pierre to polska sieć sklepów specjalizująca się w modzie damskiej, obecna na rynku od 1990 roku. Naszą ambicją jest modnie ubierać wszystkie kobiety. W związku z tym nasze motto to: "Ubieramy matki i córki"

Realizujemy to hasło w naprawdę umiarkowanych cenach. Ponadto staramy się, by nasz towar pochodził wyłącznie odpolskich producentów - uważamy,    że POLSKIE może być naprawdę DOBRE!
 
Powodzenie naszej firmy ma kilka źródeł. Najważniejsze to uczciwe i przyjazne podejście do klienta. Przyjmujemy zwroty zakupionej u nas odzieży w terminie do pięciu dni od daty zakupu. Stałym klientkom oferujemy rabaty. W razie potrzeby proponujemy darmowe przeróbki krawieckie zakupionej odzieży.
 
Nasza oferta to głównie odzież codzienna, ale również kolekcje sezonowe jak kolekcja karnawałowa, jesienno-zimowa kolekcja kurtek i płaszczy itd. Sprzedajemy odzież damską w rozmiarach 36 do 48.
  
Nasi najważniejsi dostawcy to firmy:
Grey Wolf, De Facto, Echo, Rh+.
Pokaż sklep
na planie centrum

Newsletter Wzorcowni Włocławek

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: