WIOSENNE METAMORFOZY III

17 kwietnia 2018

"Wiosenna Metamorfoza" pana Wiesława. Zobacz jak odmłodniał!

Przed rokiem „Wiosenną Metamorfozę” wygrała jego żona, a ponieważ efekt był doskonały, w tym roku do naszej akcji zgłosił się również on. Wiesław Koszutowski chciał zmienić się nie do poznania i doskonale mu się to udało.

Pan Wiesław ma 50 lat i jest kierowcą. W wolnym czasie lubi majsterkować, jeździć na rowerze i spacerować z wnukami – Miłoszem i Kamilem. Do udziału w akcji Centrum Handlowego Wzorcownia i DDWloclawek.pl zgłosił się, ponieważ chciał odmłodnieć tak, jak przed rokiem dzięki „Wiosennym Metamorfozom” odmłodniała jego żona.

WIESŁAW:

- Chcę się zmienić tylko z Wami i dzięki Wam! Rok temu metamorfozę z wygrała moja żona Bożenka, podobno najbardziej odważna kobieta całych „Wiosennych Metamorfoz”. Ja też należę do osób odważnych i nie boję się zmiany wyglądu. W styczniu skończyłem 50 lat, mam dwóch wnuków i chcę wyglądać na młodego dziadka, bo przecież jestem młody – napisał pan Wiesław w zgłoszeniu do naszej akcji.

Pan Wiesław przyznał, że na co dzień ubiera się zarówno na sportowo, jak i elegancko, w zależności od okazji. Dodał, że zwykle w zakupach pomaga mu żona. Tym razem musiał jednak zrobić wyjątek od tej zasady i udał się na zakupy u boku stylistki Anny Deperas-Lipińskiej. 50-latek był otwarty na propozycje stylizacji, dlatego bez problemu zgodził się zamienić dżinsowe spodnie i koszulę oraz eleganckie półbuty na żółte spodnie, zieloną bluzkę, modną kurtkę, apaszkę i sportowe buty.

Kolejnym etapem wiosennej przemiany była wizyta w Creative Hair Studio Karoliny Borkowskiej, gdzie zmieniło się uczesanie pana Wiesława. To tam zaszła również jedna z najbardziej rewolucyjnych zmian w wyglądzie naszego bohatera – golenie wąsów. Ostatnim krokiem była natomiast wizyta w salonie Inglot, gdzie uczestnikiem akcji zaopiekowała się makijażystka.

- Czuję się super, ze 20 lat młodziej, zupełnie nie czuję się jak dziadek – śmiał się pan Wiesław, kiedy zobaczył swój nowy wizerunek.

Przed rozpoczęciem metamorfozy 50-latek żartował, że chciałby, żeby wnukowie go nie poznali. Okazało się, że tak właśnie się stało. Dwulatek i trzylatek, widząc pana Wiesława bez wąsów, nie mogli uwierzyć, że to ich dziadek.

Newsletter Wzorcowni Włocławek

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód:

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od EPP Retail – Wzorcownia Włocławek Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty Wzorcowni Włocławek. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EPP Retail – Wzorcownia Włocławek Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (dalej: „Administrator”). W celu świadczenia usługi wysyłki newslettera – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO); W przypadku kierowania do Pana/Pani treści marketingowych w ramach newslettera – podstawą prawną przetwarzania, w tym z wykorzystaniem profilowania, jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w związku z wyrażoną zgodą na otrzymywanie newslettera. W tym przypadku dane będą w naszym posiadaniu do momentu złożenia sprzeciwu. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez Administratora oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w dokumencie Polityka prywatności znajdującej się na stronie internetowej www.wzorcowniawloclawek.com/polityka-prywatnosci.