Wiosłowanie dla WOŚP 2026 we Wzorcowni
Dołącz i wesprzyj wspólne granie dla Orkiestry!
W ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2026 zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji„Wiosłowanie dla WOŚP”, która odbędzie się w Centrum Handlowym Wzorcownia.
To inicjatywa, w której galerie handlowe z całej Polski rywalizują między sobą, a każdy „wywiosłowany” metr na ergometrze realnie przekłada się na wsparcie celu WOŚP. Akcja ma prostą formę – każdy może wziąć udział, niezależnie od wieku czy kondycji.
Gdzie i kiedy?
- Miejsce: poziom -1, CH Wzorcowni
- Kiedy:17.01.2026 (sobota)
- Godziny:10:00–18:00
Na czym polega akcja?
Uczestnicy siadają na ergometr wioślarski i pokonują krótki dystans, dokładając swoją cegiełkę do wspólnego wyniku Wzorcowni w ogólnopolskiej rywalizacji galerii. Każdy metr ma znaczenie!
Wspólnie dla WOŚP
Do wiosłowania zapraszamy klientów, Najemców oraz pracowników centrum.
Im więcej osób weźmie udział w akcji, tym lepszy wynik Wzorcowni i większe wsparcie dla tegorocznego celu WOŚP.
Wiosłuj z nami i zagraj dla WOŚP! Do końca świata i jeden dzień dłużej.



